اخبار > آمادگی کامل مرکز عرضه دام بندرعباس در روز عید قربان


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی کامل مرکز عرضه دام بندرعباس در روز عید قربان

عامری خبر داد:

آمادگی کامل مرکز عرضه دام بندرعباس در روز عید قربان

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری بندرعباس از آمادگی کامل مرکز عرضه دام زنده به منظور خدمات‌رسانی در روز عید سعید قربان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، علی عامری با تبریک عید سعید قربان، اظهار کرد: این سازمان در روز عید سعید قربان مانند سال‌های گذشته، به طور کامل آماده خدمات‌رسانی به شهروندان است.

وی با اشاره به اینکه تمامی تمهیدات لازم ویژه این روز اندیشیده شده است، افزود: در راستای سامان‌بخشی هرچه بیشتر، مدیریت و جلوگیری از بروز مشکلات بهداشتی و اجتماعی، بهتر است ذبح گوسفند در سطح شهر انجام نشود.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در روز عید سعید قربان 40 قصاب آماده ذبح گوسفندان قربانی هستند که این افراد از اداره‌کل دامپزشکی استان تاییدیه دارند.

عامری در ادامه سخنانش از استقرار 15 ناظر بهداشتی در دو شیفت و همچنین استقرار ناظر شرعی در محل کشتارگاه به منظور خدمات‌رسانی بهتر در عید قربان خبر داد و تصریح کرد: در این روز، از ساعت چهار صبح تا هفت شب خدمات‌ عرضه و کشتار دام انجام می‌شود.

این مقام مسئول بیان کرد: علاوه بر این افراد، 30 نفر از کارکنان سازمان نیز به عنوان ناظر بر ارایه خدمات و کمک‌رسانی به مردم در کشتارگاه بندرعباس مستقر می‌شوند.

وی با اشاره به فراهم‌سازی پارکینگ جهت پارک حدود 500 دستگاه خودرو در محل کشتارگاه، اضافه کرد: به شهروندان توصیه می‌شود، خارج از مرکز عرضه دام زنده شهرداری، اقدام به خرید یا ذبح قربانی، نکنند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری بندرعباس گفت: غرفه انتظار نیز برای مراجعه‌کنندگان به کشتارگاه در نظر گرفته شده و همچنین کلاه، دستکش، روکش کفش، پلاستیک و سایر اقلام بهداشتی و مورد نیاز شهروندان در این محل به صورت رایگان در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌گیرد.

عامری افزود: سال گذشته در روز عید قربان، بیش از 750 رأس دام قربانی شده که این رقم با میزان کشتار حدود دو ماه در این مرکز برابری می‌کند.

وی در انتها نیز عنوان کرد: با هماهنگی صورت گرفته و به منظور پیشگیری و اقدام به موقع در مواقع نیاز، اورژانس و نیروی انتظامی نیز در روز عید سعید قربان در محل کشتارگاه مستقر می‌شوند.


١١:٥١ - شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٢١    /    تعداد نمایش : ٢١٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج