اخبار > اشتغالزایی ۱۷۴۳ نفر در بازارچه‌های شهری بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

اشتغالزایی ۱۷۴۳ نفر در بازارچه‌های شهری بندرعباس

ملایی‌نسب خبر داد:

اشتغالزایی ۱۷۴۳ نفر در بازارچه‌های شهری بندرعباس

 

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از ایجاد زمینه اشتغال برای ۱۷۴۳ نفر در بازارچه‌ها، بازارها و فضاهای موقت ایجاد شده توسط شهرداری خبر داد.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، احمد ملایی‌نسب در این ارتباط اظهار کرد: این میزان اشتغالزایی در اماکنی مانند بازار ماهی‌فروشان، میدان میوه و تره‌بار، بازار حسین‌آباد، بازار ۲۲ بهمن و همچنین بازارچه‌های محله‌ای و غرف و کانکس های ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، اقشار فاقد شغل مناسب، بیشتر از سایرین تحت تاثیر هستند، افزود: به منظور اجرای فرمان مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی، ایجاد بازارچه‌های محله‌ای در دستور کار قرار دارد وبازارچه محله‌ای در محله آیت‌الله غفاری بزودی راه‌اندازی می‌شود.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از پیشرفت ۸۰ درصدی بازارچه آیت‌الله غفاری خبر داد و خاطرنشان کرد: ساخت سه بازارچه محله‌ای دیگر تا پایان سال جاری نیز، جزو برنامه‌های این سازمان است که این بازارچه‌ها با همکاری مناطق شهرداری احداث می‌شوند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مکان‌یابی ، شناسایی  بهره‌برداران و مدیریت این بازارچه‌ها با همکاری بسیج محله، قرار گاه تحول محلات، هیات امناء مسجد و شورای اجتماعی محلات انجام می‌شود، گفت: اقلامی که در این بازارچه‌ها عرضه می‌شود، شامل صنایع‌دستی، لباس محلی، میوه و تره بار و... است.

ملایی‌نسب با اظهار اینکه علاوه بر بازارچه محله‌ای، ایجاد بازارچه صنایع دستی نیز در محله فرودگاه قدیم جزو برنامه‌های شهرداری بندرعباس است، اضافه کرد: با راه‌اندازی بخش‌های باقیمانده میدان میوه و تره‌بار و بازارچه‌های محله‌ای، اشتغالزایی اماکن تحت مدیریت این سازمان تا پایان سال ۹۹ به بیش از ۲۰۰۰ نفر افزایش می‌یابد.

مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس


١١:٢٠ - پنج شنبه ١٨ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١١١١٩    /    تعداد نمایش : ٧٢٧


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
پیشنهادات

آپارات

سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

درآپارات