اخبار > آغاز طرح ساماندهی بازارچه ۲۲ بهمن


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز طرح ساماندهی بازارچه ۲۲ بهمن


رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از اجرایی شدن طرح ساماندهی بازارچه ۲۲ بهمن، با پایش اطلاعات غرفه‌ها و مستاجرین این بازارچه دستفروشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس، علی عامری با اعلام این خبر اظهار کرد:با اجرای این طرح قصد داریم تعداد غرفه‌های فعال و غیر فعال این بازارچه برای ساماندهی هرچه بهتر، مشخص کنیم.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس افزود: این طرح با هدف پایش و جمع‌آوری اطلاعات در بازارچه 22 بهمن در حال انجام است و گروه مستقر در بازارچه با شناسایی تعداد غرفه‌های فعال، کار پلاک‌گذاری هر کدام  از آنها بطور مجزا را انجام می‌دهند.

وی همچنین با اشاره به تشکیل پرونده الکترونیکی برای غرفه‌ها، گفت: این طرح  از ابتدای تیرماه شروع شده و تا پانزدهم همین ماه ادامه دارد.

این مقام مسئول گفت:

عامری سیاهوئی یادآور شد: برخی اط غزفه‌داران نیز افرادی هستند که با معرفی نهادهای حمایتی مشغول فعالیت بوده و از این طریق امرار معاش می‌کنند که در این طرح نیز هویت آنها شناسایی می‌شود.

وی اذعان کرد: پرونده‌های الکترونیکی به منظور تسهیل هرچه سریعتر کارها، مشخص شدن هویت دستفروشان و نوع فعالیت آنها، زمان شروع فعالیت و مجوزهای اخذ شده تکمیل می‌شود.


٢٠:٥٥ - يکشنبه ٩ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٧٧٢١    /    تعداد نمایش : ٢٩٠


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج