اخبار > نصب بنر راهنمای شهری در مناطق سه گانه واسکان میهمانان نوروزی دریازده بوستان شهربندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

نصب بنر راهنمای شهری در مناطق سه گانه واسکان میهمانان نوروزی دریازده بوستان شهربندرعباس


به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری  و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس،علی عامری سیاهویی رئیس سازمان ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی معاونت خدمات شهری و معاونین تحت امرشان در مناطق سه گانه شهرداری بندرعباس برای ارائه هرچه بهتر خدمات در قبل و حین تعطیلات به جهت رفاه مسافران،گفت: مهمترین دغدغه سازمان در این روزها ارائه  خدمات رفاهی با کیفیت مطلوب به مسافران نوروزی است که از تمام نقاط کشور به بندرعباس مراجعه می کنند.

وی ادامه داد،شهر بندرعبای یکی از مقاصد مهم گردشگری در نوروز به حساب می آید و این موضوع وظیفه ما را برای ارائه هرچه بهتر خدمات سنگین تر می کند و دراین راستا تمام بضاعت خود اعم از امکانات سخت افزاری ،نیروی انسانی و تأسیساتی را به کار گرفته ایم تا میهمانان گرامی با خاطره ای خوش از بندرعباس یاد کنند.

عامری سیاهویی افزود،در مجموع یازده بوستان جهت اسکان نوروزی در نظر گرفته ایم که در منطقه یک بوستان های: خلیج فارس ، ولایت، دولت، غدیر و شورا، منطقه دو بوستان : دباغیان و منطقه سه بوستان های :گلها ، جهانگردی، شب یک وشب دو،صیادان و کپشکن در نظر گرفته شده و با جدیت تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا مناسب ترین شرایط را برای میهمانان گرامی فراهم کنیم.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری ادامه داد، در این بوستان ها تعداد 6 نمازخانه دائم و 5 نماز خانه سیار در نظر گرفته شده و 5 روحانی جهت برگزاری نماز جماعت در بوستان ها مشخص گردیده است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل ادامه داد تعداد 26 نفر از نیروهای سازمان را جهت مدیریت بوستان ها بصورت شبانه روزی شیفت بندی کرده ایم تا مشکلات بوستان ها را گزارش و در اسرع وقت برطرف نمایند.

عامری سیاهویی همچنین افزود ،با توجه به تجربیات سال های گذشته و به جهت رفاه حال شهروندان و مسافران از نصب چادر اسکان موقت در بوستان ورزش ممانعت بعمل آوردیم ،همچنین در مناطق سه گانه شهری بنرهای راهنمای شهری برپایه داربستی نصب گردید تا شرایط بهتری را برای مسافران و گردشگران فراهم شود.   

 


٠٩:٣٠ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٥٤٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج