اخبار > طرح بازرسی و نظارت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی با حضور فرماندار بندرعباس ، رئیس و معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اجرا گردی


  چاپ        ارسال به دوست

طرح بازرسی و نظارت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی با حضور فرماندار بندرعباس ، رئیس و معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اجرا گردی

طرح بازرسی و نظارت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی با حضور فرماندار بندرعباس ، رئیس و معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اجرا گردید.

 

تشکیل تیم داوطلبانه بازرسی بهداشت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی بندرعباس جهت نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی دراماکن تحت اختیار سازمان 

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس، تیم بازرسی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس با حضور فرماندار بندرعباس و رئیس و معاون این سازمان از بازار جدید ماهی فروشان و بازارچه 22 بهمن بازدید کردند.

 

 

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس اظهار داشت : این تیم 15 نفره به منظور بازرسی و نظارت بر اجرای مطلوب پروتکل های بهداشتی در بازارها و غرفه های تحت نظارت این سازمان تشکیل شده و با نظارت و بازدید مستمر از غرفه ها و بازارها، رعایت فاصله اجتماعی و همچنین استفاده از ماسک در بازارها به کسبه یادآور و همه را به رعایت پروتکل های بهداشتی تشویق می کنند.

احمد ملائی نسب عنوان کرد:از دیگر اقدامات تیم بازرسی و نظارت صدور اخطاریه به متصدیان غرفه هایی که اصول بهداشتی را رعایت نمی کنند یا به افراد فاقد ماسک خدمات داده میشود و کسبه های که اخطاریه دریافت نموده اند در صورت مشاهده مجدد عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از فعالیت مجدد آنها جلوگیری بعمل خواهد آمد.

 

ملائی نسب تصریح کرد: در اجرای این طرح ، تعداد 1500 ماسک بین غرفه داران و مشتریان فاقد ماسک توزیع گردید و این اقدام در روزهای دیگر نیز ادامه خواهد یافت.

وی بیان داشت: حضور و فعالیت همکاران در خارج از ساعت اداری به صورت داوطلبانه و با هدف کمک به سلامت جامعه می باشد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: ورود افراد بدون ماسک به اماکن و بازارچه های تحت نظارت این سازمان (بازار ماهی فروشان ، بازارچه حسین آباد و ۲۲ بهمن ، میدان میوه و تره بار ، غرفه و کانکس ها و ...) ممنوع است.

ملائی نسب در انتها نیز از شهروندان و کسبه ای که با رعایت اصول بهداشتی در پیشگیری از انتشار بیشتر بیماری کرونا سهیم هستند، قدردانی کرد.


١٦:٢٤ - پنج شنبه ١٥ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٢٦    /    تعداد نمایش : ٥٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
پیشنهادات

آپارات

سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

درآپارات