اخبار > کشتارگاه نیمه‌صنعتی شهرداری بندرعباس راه‌اندازی می‌شود/ بهسازی و رفع اشکالات کشتارگاه سنتی


  چاپ        ارسال به دوست

کشتارگاه نیمه‌صنعتی شهرداری بندرعباس راه‌اندازی می‌شود/ بهسازی و رفع اشکالات کشتارگاه سنتی

ملائی‌نسب:

کشتارگاه نیمه‌صنعتی شهرداری بندرعباس راه‌اندازی می‌شود/ بهسازی و رفع اشکالات کشتارگاه سنتی

🔸 سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از بهسازی و رفع اشکالات کشتارگاه سنتی این شهر خبر داد و گفت: اخذ مجوز فعالیت کشتارگاه نیمه‌صنعتی از سوی دستگاه‌های مربوطه دنبال می‌شود.

🔸 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، احمد ملائی نسب در این ارتباط اظهار کرد: آماده‌سازی کشتارگاه نیمه‌صنعتی شهرداری بندرعباس در حال انجام است.

🔸 وی با اشاره به اینکه روند اخذ مجوزهای لازم از دستگاه‌های مربوطه مانند دامپزشکی، مرکز بهداشت و غیره دنبال می‌شود، افزود: پس از اخذ مجوزهای لازم، کار تجهیز و انجام اقدامات نهایی برای بهره‌برداری کامل نیز دنبال می‌شود.

🔸 این مقام مسئول ادامه داد: در صورت راه‌اندازی این سالن کشتار، شاهد تاثیر مثبت در تامین گوشت قرمز شهر بندرعباس خواهیم بود.

🔸 سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه کشتار نیمه‌صنعتی بندرعباس در گذشته دچار برخی نواقصی بوده که اکنون در حال رفع است، ادامه داد: احداث زیرساخت‌های لازم به منظور فراهم‌سازی فضای مناسب برای شهروندان و کارکنان و همچنین زیباسازی محوطه کشتارگاه سنتی نیز در دستور کار قرار دارد.

🔸ملائی نسب در تشریح سایر اقدامات در حال انجام کشتارگاه بندرعباس گفت: سالن انتظار مراجعه کنندگان به صورتی که امکان نظارت مستقیم را نیز داشته باشند، در حال انجام است که تمامی این اقدامات طی دو ماه آینده به اتمام می‌رسد.

🔸 وی در انتها نیز عنوان کرد: به منظور نظارت بر رعایت اصول اسلامی ذبح و همچنین بررسی سلامت دام، دفتر ناظر شرعی و دامپزشک نیز در سوله کشتارگاه سنتی احداث می‎‌شود.

 

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از بهسازی و رفع اشکالات کشتارگاه سنتی این شهر خبر داد و گفت: اخذ مجوز فعالیت کشتارگاه نیمه‌ صنعتی از سوی دستگاه‌های مربوطه دنبال می‌شود.

 

احمد ملایی نسب در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: آماده‌سازی کشتارگاه نیمه صنعتی شهرداری بندرعباس در دست اقدام است.

 

وی با بیان اینکه روند اخذ مجوزهای لازم از دستگاه‌های مربوطه مانند اداره دامپزشکی و مرکز بهداشت دنبال می‌شود، افزود: پس از اخذ مجوزهای لازم، کار تجهیز و انجام اقدامات نهایی برای بهره‌برداری کامل نیز در اولویت قرار دارد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس ادامه داد: در صورت راه‌اندازی این سالن کشتار، شاهد تأثیر مثبت آن در تأمین گوشت قرمز شهر بندرعباس خواهیم بود.


١١:٢٤ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٨١٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
پیشنهادات

آپارات

سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

درآپارات