اخبار > سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس جابجا شد.


  چاپ        ارسال به دوست

سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس جابجا شد.

سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس جابجا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس ساختمان اداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس از مکان سابق خود واقع در پایانه مسافربری خلیج فارس به مکان جدید منتقل شد.

احمد ملائی نسب با اعلام این خبر گفت: کارهای اداری این سازمان را به دو بخش تقسیم کرده ایم که جهت رفاه حال مراجعه کنندگان، خدمات مربوط به غرفه ها و کانکس های عرضه میوه و تره بار و مرغ گرم و بازارچه های تحت اختیار این سازمان در ساختمان شماره دو انجام می گیرد.

وی افزود: مدیریت برنامه ریزی، ساماندهی و نظارت (مسئول بازار ماهی فروشان، مسئول بازارچه ها، واحد بازرسی و نظارت، نماینده واحد درآمد سازمان) در ساختمان شماره دو به نشانی پشت شهر ، بازار جدید ماهی فروشان مستقر هستند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری و فرآورده های کشاورزی شهرداری ادامه داد: بخش ستادی سازمان شامل (مدیریت اجرایی، حقوقی، مالی، اداری، حراست، درآمد، برنامه و بودجه ) به میدان جدید میوه و تره بار شهرداری بندرعباس در ابتدای جاده بندرعباس - میناب (لاین شمالی)، ساختمان شماره یک منتقل شده است.

لازم به ذکر است ؛ با توجه به دریافت عوارض ورودی میدان توسط پیمانکار مربوطه ارباب رجوعی که به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی جهت دریافت خدمات مراجعه میکنند عوارض پرداخت نکنند و زمان خروج، قبض مهر شده که از امور اداری سازمان دریافت می نمایند را به مامور اخذ عوارض تحویل نمایند.


١٢:٠٧ - شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٤٣    /    تعداد نمایش : ٨٤٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
پیشنهادات

آپارات

سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

درآپارات